Zerrin Özer 36 saat süren evliliği sonrasında ilk kez konuştu

30.06.2019
A+
A-

Kısa süren evliliği nedeniyle zor günler yaşayan Zerrin Özer Bursa’da sahneye çıktı ve konser sonrasında açıklamalarda bulundu.

Zerrin Özer 36 saat süren evliliği sonrasında ilk kez konuştu

Zerrin Özer kendisinden 27 yaş küçük Murat Akıncı ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturdu fakat bu mutluluk sadece saatler sürdü. Nikahın sabahında Murat Akıncı hakkında ortaya atılan “dolandırıcı” iddialarının ardından usta sanatçı Akıncı ile boşanma kararı aldı.

“İçimden geldiği gibi yaşadım”

Zor günler geçiren usta sanatçı Bursa’da sahne aldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özer şu ifadeleri kullandı;

“Sizinle burada günlerce, gecelerce, saatlerce dikilip konuşuruz. Ben Rabbimin çok şanslı bir kulu olduğuna inanıyorum çünkü hakikaten söylediğim her lafımın arkasındayım. Rabbim benim sevenlerimi sevdiklerimi başımdan eksik etmesin. Bu benim en büyük cümlemdir. Hiç birşeyi heleki sevgiyi zorla satın alamazsınız. Çünkü sevgi karşılıklıdır. Ben hayatım boyunca hep naturel oldum. Ben içimden geldiği gibi yaşadım her şeyimi herkesle paylaştım. Özür diledim, yeri geldi sinirlendim ama artık müsaade ederseniz, 37 senedir sevenlerim ve sevdiklerim beni tanıdılar. Zerrin bizim kızımız, bizim mahallenin kızı delidir. Dürüsttür, doğrudur hani yalan bilmez. Çünkü ben halktan geldim. İlk bu mesleğe başladığım yıllarda bir röportaj yapmışlardı benimle, en nefret ettiğim ben bu şarkıları halka inmek için yapıyorum. Sen kimsin halka iniyorsun. Halka inilmez, çıkılır. Çıkacağınız sürede hayatınız boyunca bitmez. O yüzden benim kıymetli halkım her şeyin gerçeğini bildiği için artık herkes çok bilinçli”

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.