Kubilay Aka’dan Miray Daner’e duygusal veda

31.07.2019
A+
A-

Çukur dizisinde oynadığı Celasun karakteriyle büyük beğeni toplayan Kubilay Aka bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Miray Daner ile yollarını ayırdıklarını duygusal bir mesajla duyurdu.

Kubilay Aka’dan Miray Daner’e duygusal veda

24 yaşındaki Kubilay Aka ve 20 yaşındaki Miray Daner bir süredir birliktelerdi. Açıklamaları ve birbirlerine olan sevgileriyle magazin dünyasında örnek çiftler arasında gösterilen genç çift birlikteliklerine son verdi. Kubilay Aka sosyal medya hesabı üzerinden duygusal bir mesaj yayınlayarak hem ayrılık kararını duyurdu hem de Miray Daner’e veda etti.

Ünlü oyuncu ayrılık kararını Instagram hesabından şu sözlerle duyurdu:

“Söyleyecek çok fazla şey var, susacak da… Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi. İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz. Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım.”

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.