Hadise kadınların sesi oldu

29.05.2019
A+
A-

Hadise makyajsız görüntülerinin eleştirilmesi üzerine yeni bir akım başlattı.

Hadise kadınların sesi oldu

Hadise geçtiğimiz Arnavutköy’de  bir mekan çıkışında makyajsız görüntülenmiş ve ünlü şarkıcının makyajsız akşam yemeğine çıkması bazı gazeteciler tarafından eleştirilmişti. Başarılı şarkıcı bu eleştirilere sosyal medya hesabından yeni bir akım başlatarak cevap verdi.

Cengiz Semercioğlu Eleştirmişti

Cengiz Semercioğlu Hürriyet gazetesindeki köşesinde “Boş verin kameraları, boş verin ünlü olmayı… Şehrin en kalburüstü restoranlarından birine giderken, gece yemekli bir organizasyon yaparken biraz daha özen göstermez mi insan? AVM’de gündüz vakti makyajsız, dağınık bir halde yakalansa anlarım. Ajda’yı bir gün gördün mü bu halde? Bırak akşam yemeğine markete giderken bile saçına başına, giydiğine dikkat eder… O yüzden de Superstar… Kadınlara ‘her daim güzel görünün’ baskısı yapmaktan yana da değilim. Ama bir akşam yemeğine çıkarken kadının da erkeğin de biraz daha özenli olması gerektiğinden yanayım…” diyerek Hadise’yi eleştirdi.

Hadise’den Yanıt Gecikmedi

Hadise bu eleştirilere “Canımız isterse makyajsız düğüne, markete, yemeğe gideriz! Keyfimiz isterse bir daha hiç makyaj yapmayız. Kime ne? Hadi herkes makyajsız fotoğrafını yüklesin ve kimsenin asla umurunda olmadığını göstersin! Biz kadınlar kendimizi size beğendirmek için yaşamıyoruz. Bunu anlayacaksınız” yanıtını verdi ve makyajsız başka bir fotoğrafını yükledi.

Hadise’nin başlattığı akım sonrasında takipçileri de #benimkararım etiketiyle makyajsız fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Makyajsızlık polemiği daha uzun süre devam edecek gibi görünüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.